Son yıllarda yenilenen sosyal güvenlik mevzuatı, bu alanda şirketlere önemli fırsatlar getirirken, diğer yandan da karmaşık yapısı ve her geçen gün artan denetimler ile şirketler yönünden riskler doğurmaktadır.

Sosyal güvenlik alanındaki teşvikler yeterli ve güvenli bilgiye sahip kişilerce takip edilmesi halinde işverenlerin maliyetlerini reel anlamda düşürmekte, piyasa koşullarında rekabet gücünü arttırmaktadır. Bu kapsamda yapılacak çalışma ile işyerlerinizin yürürlükteki teşviklerden faydalanıp faydalanmadığı incelenerek sizlere sunmaktayız.

Sosyal güvenlik dünyasını ilgilendiren temel konularda, şirketlerin kanunlara uyumlu olması, bu konudaki risklerini doğru yönetmeleri, zamanında, verimli ve doğru planlama yaparak teşvik fırsatlarını yakalayabilmeleri için deneyimli, teknik bilgiye sahip ve Sosyal Güvenlik mevzuatı uygulamaları alanında uzmanlaşmış ekibimizle Güncel Cari Ay” ve “Geçmişe Dönük Teşvik” sizler için çözümler üretmekteyiz.

6111 sayılı kanun teşviki, 7103 sayılı kanun teşviki,  4857 sayılı kanun prim teşvikleri, 4447 sayılı kanun teşvikleri (7252,7256), Asgari ücret teşviki, 4686 sayılı Bölgesel Teşvikler vb teşvikler tarafımızdan kontrol edilmektedir.

Comments are closed.

İletişime Geçin


    Seyitnizam Mah. Demirciler Sitesi 6. Cad. Galaxy 1 İş Merkezi No:83-C Zeytinburnu İstanbul

    Copyright @ 2020 Tüm Hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.